РЕЗЕРВИРАЈ СМЕСТУВАЊЕ

СУПЕР ПОПУСТИ ЗА РАНА УПЛАТА

⭐⭐⭐Најдобра ПАКЕТ понуда за зимски одмор во Хотел Бистра, Хотел Спорт или Хотел Смрча во период 01 декември 2023 година - 31 март 2024 година.⭐⭐⭐

🔥До 15% попуст на рана резервација.* 

 • 15 % ПОПУСТ НА ЦЕЛОСНО ПЛАТЕН ПАКЕТ ДО 24.11.2023 

 • 10 % ПОПУСТ НА ЦЕЛОСНО ПЛАТЕН ПАКЕТ ДО 10.12.2023 

Ресорт Маврово
Early Booking 2023/2024

Полупансион

Полупансион
+
 Ски карта

Полупансион

+
Ски карта
+
Ски опрема

Цените за 3 дена пакет по лице почнуваат од:

Хотел Бистра

179.00 €

239.00 €

279.00 €

Хотел Спорт

169.00 €

229.00 €

269.00 €

Хотел Смрча

159.00 €

219.00 €

259.00 €

Цените за 5 дена пакет по лице почнуваат од:

Хотел Бистра

289.00 €

379.00 €

439.00 €

Хотел Спорт

269.00 €

359.00 €

419.00 €

Хотел Смрча

249.00 €

339.00 €

399.00 €

Цените за 7 дена пакет по лице почнуваат од:

Хотел Бистра

389.00 €

509.00 €

599.00 €

Хотел Спорт

369.00 €

489.00 €

579.00 €

Хотел Смрча

349.00 €

469.00 €

559.00 €

 

 

✅ПОНУДАТА СО ПАКЕТИ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД 01 ДЕКЕМВРИ 2023 ГОДИНА - 31 МАРТ 2024 ГОДИНА

 

Пакетите за три, пет и седум дена, вклучуваат:

👉Полупансион (сместување со појадок и вечера)

👉Попусти за деца

👉Затворен базен и СПА центар во Хотел Бистра

👉Затоплен отворен базен во Хотел Спорт

 

Цените се по лице за ноќевање во појадок и вечера

👉Пакет 1 – само сместување

👉Пакет 2 – сместување + ски карта

👉Пакет 3 – сместување + ски карта + комплет скијачка опрема

 

Информации за комбинирани пакети за повеќе лица или семејства побарајте понуда на:

📞 042 489 002

📧 reservation@resortmavrovo.com

 Во цената е вклучено:

 • Полупансион (сместување со појадок и вечера – пансионско мени)

 • Бесплатен Wi-Fi во собите за гости и јавните простории

 • Бесплатен јавен паркинг (без резервација)

 • Детска игротека – Хотел Бистра

 • Користење на Спа (затворен базен, сауна, турска бања, џакузи) – Хотел Бистра

 • Користење на Спа (надворешен загреан базен и сауна) – Хотел Спорт

 • Гостите сместени во Хотел Смрча можат да користат СПА во Хотел Бистра или Хотел Спорт (информации на рецепција)

 • Бесплатен сет за кафе/чај во собата

 • Туристичка такса и осигурување

Услови и правила:

 • Резервацијата се смета за потврдена со исплаќање на 100% од вкупниот износ

 • Пријавување: 14:00 часот, Одјавување: 10:00 часот.

 • Рано пријавување од 08:00 часот – доплата 40% од редовната цена за ноќевање.

 • Доцна одјава до 18:00 часот доплата 50% од редовната цена за ноќевање.

 • Дневен / краток престој од 11:00 – 19:00 часот – 70% од редовната цена за ноќевање.